admin

MediSpa zaprasza: Aktywny tydzień

  • Home
  • Wpisy

Nowy Rok to dla większości czas nowych postanowień. Jeśli wśród Twoich znajdują się postanowienia typu: zacznę się więcej ruszać, zrobię coś dla zdrowia, chcę schudnąć, koniecznie musisz skorzystać z jednych z naszych zajęć rekreacyjnych.

MediSPA zaprasza na „Aktywny tydzień”

oferujemy zajęcia gimnastyki: ogólnousprawniającej, na stepach i z piłkami

Gimnastyka ogólnousprawniająca „Zdrowy kręgosłup” to trening skoncentrowany na profilaktyce bólów kręgosłupa, uczeniu prawidłowej postawy ciała, wzmacnianiu osłabionych mięśni posturalnych. Zajęcia skierowane są dla szerokiego grona odbiorców, niezależnie od tego, czy mają zdrowe plecy, czy dysfunkcję. Dzięki nim następuje poprawa wydolności mięśni brzucha, pleców i pośladków. Ćwiczenia angażują mięśnie głębokie odpowiadające za stabilizację kręgosłupa. Oprócz tego następuje poprawa ruchomości kręgosłupa, rozciąganie najważniejszych grup mięśniowych, przykurczonych w wyniku siedzącego trybu życia i pracy.

Zajęcia „Zdrowy kręgosłup” łączą elementy jogi, pilatesu, stretchingu, ćwiczeń równoważnych oraz koordynacyjnych.

Kiedy?

  • wtorek godz. 17:00
  • piątek godz. 12:00 (wstęp wolny!)

Gimnastyka z piłkami (Body Ball) – piłki gimnastyczne, nazywane również piłkami rehabilitacyjnymi, szwajcarskimi czy stabilizacyjnymi to bardzo popularne akcesoria do ćwiczeń. Piłka jest fantastycznym przyrządem gimnastycznym, gdyż aby utrzymać się na niej musisz balansować całym ciałem i uruchomić mięśnie, których zwykle nie używasz. Wśród zalet ćwiczeń z piłką można wymienić również: zwiększenie siły mięśni, zwiększenie wytrzymałości, poprawę koordynacji ruchowej i równowagi oraz polepszenie zakresu ruch w stawach oraz gibkości.

Kiedy?

  • środa godz. 17:00

Gimnastyka na stepach (Step Cardio Aerobic) to zajęcia choreograficzne na platformie (stepie). Trening ten polega na nauce podstawowych kroków, które następnie łączy się w dowolne choreografie, dzięki czemu wykonywane ćwiczenia nie nudzą się i pozwalają na dobrą zabawę. Różnorodność kombinacji znakomicie rozwija koordynację ruchową, a zajęcia wpływają wzmacniająco na układ sercowo-naczyniowy. Regularne ćwiczenia stepu poprawiają kondycję oraz kształtują uda i jędrne pośladki.

Kiedy?

  • poniedziałek godz. 18:00
  • czwartek godz. 18:00

Wstęp na każde zajęcia (oprócz wtorku) kosztuje jedyne 8 zł!
Istnieje możliwość wykupienia karnetu na 10 zajęć w cenie 60 zł
Więcej informacji pod nr telefonu: 784-008-080

TAGS
OFERTY SPECJALNE Rezerwacje