Zapraszamy do skorzystania z zabiegów w naszym  MediSPA, urządzonym w stylu orientalnym.

Nasza profesjonalna kadra pozwoli zapomnieć Państwu o troskach dnia codziennego, zrelaksować się, wyciszyć i nabrać sił do dalszej pracy.

Przy dźwiękach relaksacyjnej muzyki, zapachu kadzidełek, nasz fachowy personel zaproponuje zabiegi o rewelacyjnych właściwościach odżywczych, upiększających i relaksujących.

Nasze MediSPA to 7 klimatycznych gabinetów, oferującymi bogaty wachlarz różnego rodzaju zabiegów upiększających i odmładzających na twarz, wyszczuplających i ujędrniających na ciało, zabiegi na dłonie i stopy oraz kąpiele. Dodatkowo proponujemy skorzystanie z zabiegów do których używamy profesjonalnego sprzętu, jakim jest Body Space – zabiegi odchudzające, RF – fale radiowe odmładzające twarz i ciało i inne.

Oprócz bogatej gamy zabiegów, proponujemy również Państwu skorzystanie z sauny fińskiej lub ogrodowej lub z kąpieli w wannie SPA z hydromasażem.

Przy okazji zabiegów dla Pań czy Panów, pomyśleliśmy również o dzieciach, tak aby się nie nudziły i przygotowaliśmy również dla nich ofertę Mini SPA.

Wykorzystując dobroczynne działanie orzeźwiającego klimatu morskiego, nowoczesnego sprzętu jakim dysponujemy oraz odpowiednio dobranych zabiegów, zapewniamy zregenerowanie sił oraz kompleksową odnowę biologiczną.

Zapraszamy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

OFERTY SPECJALNE Rezerwacje