Malwina, Maja, Artur
 Ogromne podziękowania za wspaniale spędzony czas, przemiłą obsługę, pyszne jedzenie oraz słoneczną pogodę. 
Anka i Gienek
 Lech Resort & SPA położony blisko morza i w niedalekiej odległości od centrum miasta. Teren zielony i zadbany. Posiłki bardzo smaczne, estetycznie podane. Duży wybór śniadań i kolacji. Pierożki szefa kuchni to prawdziwa poezja. Obsługa bardzo sympatyczna, pomocna. Polecamy serdecznie. Chętnie wrócimy. 
Andrzej Protazy Węgrzynowski
 Mój trzykrotny pobyt w Ośrodku ” LECH RESORT & SPA ul. Brzozowa 18 w Łebie świadczy o potrzebie korzystania z miejsca gdzie jako osoba laryngektomowana nauczyłem się mówić. Podobnie jak ja i inni z całego kraju, dzięki takim spotkaniom z Panią mgr Magdaleną Fabczak psycholog i logopedą z Białegostoku mogą uczyć się mówić. Taki Ośrodek rehabilitacji dobrze urządzony, z dobrym wyżywieniem i spaniem zachęca zachęca grupę osob z całej Polski do korzystania z jego usług. Jako ambasador akcji profilaktyki raka krtani Prowadzonej przez Podlaskie Towarzystwo Laryngektomowanych polecam korzystać z takiego Ośrodka. 
Barbara
 Od lat taki sam wysoki pozion! Tak trzymać!  
Anonimowo
 Najserdeczniejsze podziękowania całemu personelowi za miły pobyt oraz miłą i serdeczną obsługę. Do zobaczenia za 2…. lata? Dziękujemy!  
J & S
 LECH RESORT& SPA w Łebie to urocze miejsce. To przemili właściciele w osobach Państwa ;Pisarskich. To przepyszne jedzenie. To uprzejma, kulturalna z dozą ogromnej empatii obsługa kelnerska. To taktowne i uprzejme panie pokojowe dbające o czystość naszych pokoi. To wreszcie przepiękna sala kominkowa z cudowną, przemiłą i przeuroczą Panią Magdą , która w profesjonalny sposób prowadziła z nami ćwiczenia mowy .Było super!. Polecam wszystkim. 
Danuta
 Serdeczne podziękowania dla wszystkich – bardzo miłych pracowników. Szczególnie dziękuję SZEFOWI KOCHNI p. Mirkowi za pyszne potrawy. Były boskie!  
Joanna & Urszula
 Serdeczne pozdrowienia za wspaniały pobyt w Państwa ośrodku. Kulturalny personel, wykwalifikowana kadra i odprężająca atmosfera. Ostoja spokoju, zieleni i wytchnienia. Pozytywnie spędzony urlop. Będziemy polecać Państwa ośrodek. 
Magdalena Fabczak
 Turnusy rehabilitacyjne prowadzone w Ośrodku “LECH RESORT& SPA w Łebie to dla mnie magiczny czas, a sama Łeba drugim magicznym miejsce na polskiej ziemi. Z 40-tu turnusów jakie organizowałam pod egidą Podlaskiego Towarzystwa Laryngektomowanych, ten w Łebie – jest szóstym. A magiczne jest tu wszystko: od morza ( bardzo lubię z nim gadać), słońca, spacerów, rozmów aż po noc, słów często mocnych i prawdziwych po wszelkie inne okoliczności przyrody. Do “LECH RESORT&SPA” przyjeżdżamy grupami osób po nowotworze krtani, by uczyć się mówić. To też wielka magia – usłyszeć swój nowy głos! Największą magię tworzą tu właśnie ludzie. Moi przyjaciele bez krtani i nie tylko. Pamiętam wiele rozmów z właścicielami Ośrodka pp. Pisarskimi. Ich niezwyczajna ( choć tak zwyczajna ) dbałość o naszą wygodę, troska o dobry pobyt, o świetne miejsce do ćwiczeń nad głosem, komfort socjalny, doskonałą kuchnię….a przede wszystkim dostrzeganie w człowieku partnera – przyjaciela. Z tego powodu na wniosek Podlaskiego Towarzystwa Laryngektomowanych Wojewoda Pomorski Dariusz Drelich uhonorował Ośrodek “LECH RESORT& SPA” pięknym grawer tonem o treści: Godło Rzeczpospolitej, ” Podziękowanie dla Państwa Barbary i Lecha Pisarskich właścicieli “LECH RESORT $ SPA”w Łebie W uznaniu za wysoki poziom usług rehabilitacyjnych , profesjonalną i troskliwą opiekę nad pacjentami po chorobie nowotworowej krtani.” Wojewoda Pomorski Dariusz Drelich, 31 maja 2017r” Uroczystość wręczenia miała miejsce podczas tegorocznego naszego turnusu. Grawer ton wręczał dr Karpiński Dyrektor Departamentu ds. Zdrowia Urzędu Wojewódzkiego w Gdańsku. Było bardzo przyjemnie i magicznie, oczywiście. Polecam ten ośrodek wszystkim. 
Bogumiła
 Podziękowania dla Pań sprzątających, które starały się cicho i dyskretnie spełniać prośby Gości. 
Ewa
 Podziękowania dla właścicieli i pracownikó Lech Resort & Spa za życzliwe przyjęcie, serdeczny uśmiech i wspaniałą atmosferę z życzeniami wszystkiego najlepszego i najwspanialszego w życiu osobistym i zawodowym. 
Robert & Agnieszka
 Najserdeczniejsze podziękowania dla całej przemiłej obsługi oraz dla całej kuchni i kelnerów. Dziękuję, za miło spędzone chwile i przyjemny wypoczynek (Jeszcze tutaj przyjedziemy).  
Kinga
 Serdecznie dziękujemy za przepięknie zorganizowaną uroczystość z okazji 25 rocznicy naszego ślubu. Zarówno goście jak i my byliśmy zachwyceni profesjonalną i miłą obsługą, przepysznym menu... 
Krystyna Grabowska
 W “LECH RESORT& SPA” panuje wspaniała atmosfera sprzyjająca odpoczynkowi i rekreacji blisko morza. Wysoki poziom obsługi klienta przez personel gwarantuje komfort odpoczynku. Ośrodek posiada szeroki zakres usług, między innymi, turnusy nauki i doskonalenia mowy bez krtani ; podczas których w przyjaznej atmosferze odbywają się zajęcia nauki mowy jak i ogólnej poprawy i kondycji całego ciała. Warto tu przyjechać! 

To tylko losowo wybrane opinie, zadowolonych klientów jest wielu. Przyjedź do nas i sprawdź!

OFERTY SPECJALNE Rezerwacje