UDANA ZABAWA GWARANTOWANA

Bankiety, imprezy okolicznościowe...

Restauracja LECH RESORT & SPA jest doskonałym miejscem do organizacji imprez firmowych, okolicznościowych i bankietów. Jej wyjątkowy wystrój według upodobań kolorystycznych uczyni, każde spotkanie miłym i przyjemnym. Wnętrza są klimatyzowane, dzięki czemu zabawa jest prawdziwą przyjemnością.

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie imprezy przygotowywane dla Państwa były naprawdę wyjątkowe. Dzięki eleganckiemu wnętrzu, odpowiedniej dekoracji do charakteru imprezy, dobrej organizacji i profesjonalnej obsłudze – gwarantujemy, że impreza będzie udana i długo przez wszystkich wspominana.

IMPREZY FIRMOWE

Dla Firm i Instytucji...

Firmom i instytucjom proponujemy kompleksową organizację imprez i bankietów, w rożnych stylach: hiszpańskim, hawajskim, myśliwskim, staropolskim lub innym na życzenie po uzgodnieniu. Państwo podacie nam wysokość swojego budżetu, a my zajmiemy się resztą, od najmniejszego szczegółu do końcowego efektu. Mamy bogate doświadczenie w organizacji dużych i małych imprez.
DZIECI i MŁODZIEŻ

Dla Szkół i Rodziców...

Szkołom proponujemy kompleksowe przygotowanie i organizację studniówki i spotkań klasowych. Rodzicom oferujemy zorganizowanie imprez typu: chrzest, roczek, urodziny, pierwsza komunia itp...
SENIORZY

Dla Klubów Seniora...

Mamy bogate doświadczenie w organizowaniu bankietów i dancingów dla klubów seniora i Uniwersytetów Trzeciego Wieku. Najwyższy standard jaki oferujemy sprawia, że nasi klienci są zawsze zadowoleni.
OFERTY SPECJALNE Rezerwacje