Wypoczynek i noclegi nad Morzem Bałtyckim - Lech Resort & SPA

  ZASŁUGUJESZ NA WIĘCEJ

  Ucieczka od codzienności...

  Wyobraź sobie niezapomniane wakacje nad polskim morzem w gronie rodziny i najbliższych, bez uprzykrzających życie tłumów turystów, w otoczeniu ciszy i zieleni. Utopia? Nic z tych rzeczy! Lech Resort & Spa daje taką możliwość. Rozkoszuj się bliskością dziewiczej przyrody, ciesz się pięknymi plażami i odpoczywaj, jak tylko zechcesz. Lubisz aktywny wypoczynek? U nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz – zarówno dogodne warunki, jak i odpowiedni sprzęt.

  A może preferujesz bardziej stateczny wypoczynek w spokojnym miejscu, na łonie natury i z książką w ręku? Odwiedź Lech Resort & Spa i zapomnij o wszystkich troskach i zmartwieniach dnia codziennego. Spraw sobie i najbliższym wakacje, o których zawsze marzyłeś i skorzystaj z mocy atrakcji, jakie daje połączenie nadmorskiego położenia oraz wysokiej jakości hotelu. Skusisz się?CZYTAJ DALEJ

  ŁEBA

  Miasto Żywiołów

  Łeba to nie tylko piękne miejsca i krajobrazy, ale także moc atrakcji, które czekają na odwiedzających. Zobacz ten krótki film i przekonaj się dlaczego nazywają ją miastem żywiołów i miastem kontrastów.

  UWAGA

  Oferty Specjalne

  Oto aktualne oferty specjalne na pobyty, zabiegi lecznicze, zabiegi spa oraz inne atrakcje. Zobacz ile możesz zaoszczędzić korzystając z pakietu! Każdy znajdzie coś dla siebie!

  Turnus leczniczy + dieta

  Zapraszamy do skorzystania z turnusu leczniczego z zabiegami i dietą skierowaną na schorzenie.

  Więcej Szczegółów

  Aktywny Tydzień

  Gorąco zachęcamy do udziału w zajęciach ogólnosprawnościowych dla dorosłych.

  Więcej Szczegółów

  Wiosna First Minute

  Po zimowych miesiącach warto wiosną zadbać o swoją kondycję i zdrowie. Dla wszystkich tych, którzy z wyprzedzeniem planują przygotowaliśmy specjalną ofertę pobytu wraz z zabiegami!

  WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW

  Karnawał 2020

  Serdecznie zapraszamy na organizowane przez nas bale karnawałowe.

  WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW

  Weekend Za Pół Ceny

  Jak co roku dołączamy do akcji "Weekend Za Pół Ceny" z wyjątkowo atrakcyjną (limitowaną) ofertą.

  WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
  OFERTY SPECJALNE Rezerwacje